עבודות אבטחה באירופה

בעשר השנים האחרונות התפתח מאוד תחום העבודה באירופה לצעירים, וכיום ניתן למצוא עבודות באירופה במגוון רחב יותר של תחומים, וביניהם עבודה באירופה באבטחה. עבודות אבטחה באירופה שונות לחלוטין מהדימוי המקובל בישראל של עבודה כמאבטח בכניסה לקניון, בחברות כוח אדם שבעיקר מנצלות עובדים.

דרישות לעבודה באירופה באבטחה

בניגוד לתחומים אחרים, עבודה באירופה באבטחה תובענית יותר מבחינת הדרישות, אך גם מתגמלת יותר. על מנת להשתלב בתחום זה צעירים ישראלים צריכים להיות בעלי כושר גופני טוב, כאשר תינתן עדיפות ליוצאי יחידה קרבית, ניסיון צבאי ובעלי דרכון אירופאי. ניסיון מבצעי ביחידה מובחרת בצה"ל מהווה יתרון משמעותי בתחום זה, אך במקרים מסוימים כל ניסיון צבאי יכול להוות יתרון. במידה ותמצאו עבודה באבטחה בשגרירויות ישראליות, קונסוליות או בידוק בטחוני באל על, לא חייבים לאחוז בדרכון אירופאי והגורם המעסיק יסייע לכם בהשגת אישורי עבודה מתאימים.

כמו כן, עבודות אבטחה באירופה דורשות שליטה טובה בשפה האנגלית, ויש יתרון ניכר בהליך הקבלה לעבודה למועמדים ששולטים בשפות נוספות. עבודה באבטחה דורשת התחייבות לתקופה שנעה במרבית המקרים בין שנה לשנתיים, כך שעבודה בתחום תתאים למי שמעוניינים לשהות באירופה פרק זמן ממושך יחסית.

העבודה מתאימה לסטודנטים שלומדים באירופה, שישמחו לשלב אותה בלימודיהם. שילוב העבודה עם לימודים יקל במדינות אירופאיות רבות להשיג ויזת עבודה חוקית.

הליך הקבלה לעבודה באירופה באבטחה מותנה בראיונות אישיים, במבדקי התאמה וביניהם מבדקי כושר גופני, וכן בדיקת רקע הדומה לבדיקות הצבאיות של ביטחון שדה. אחרי הקבלה לעבודה, המועמדים שנמצאו מתאימים נדרשים לעבור תקופת הכשרה.

חשוב לזכור שעבודתו של המאבטח דורשת ערנות גבוהה, דריכות, כושר גופני ומשמעת עצמית גבוהה על מנת לזהות סכנות ולתרגם אותן לפעולת מניעה מיידית או לדיווח מהיר ולקבלת תגבורת או סיוע מכוחות נוספים.

למי תתאים עבודה באבטחה באירופה

ישנן עבודות שונות באירופה בתחום האבטחה כמו אבטחה בספינות נופש, אבטחת מוסדות ומאבטחים אישיים.

עבודה באבטחה היא במרבית המקרים עבודה מסביב לשעון ותדרוש מכם זמינות גבוהה ויכולת לעבוד בשעות הלילה לעיתים קרובות. עבור מי שיש לו ניסיון צבאי, לא יהיה בכך חידוש, אבל צריך לקחת בחשבון שעבודה בתחום האבטחה במהלך החיים האזרחיים היא תובענית במיוחד, ולכן גם מתגמלת.

אומנם במשרות המתפרסמות בתחום של עבודה באבטחה מצוין שהמודעה מופנית לגברים ונשים כאחד, אך קשה להתעלם מהעובדה שמרבית בוגרי היחידות הקרביות המתאימים למשרות הם גברים.
עבודה באבטחה תאפשר לכם לצבור ניסיון בתחום מתפתח בו ניתן להשיג תנאי עבודה טובים ושכר גבוה. כך שבמידה ואתם אוחזים בניסיון מתאים, עבודה באירופה באבטחה היא אפשרות מצוינת לחיות ולטייל באירופה, ולא להיות מודאגים מבעיות הכנסה.